Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. administracji - do przyuczenia

Elavon Financial Services

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Puławska 17

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa różnych zapytań związanych z płatnościami dla klientów Elavon;

  • Analizowanie i rozwiązywanie zapytań drogą mailową przy pierwszym kontakcie lub przekazywanie szczegółów do odpowiedniego działu wsparcia w celu rozwiązania problemu w języku angielskim/polskim

  • Skuteczna komunikacja z innymi działami Elavon;

  • Proaktywne poszukiwanie rozwiązań w zakresie zwrotów płatności i procesów zwrotu opłat;

  • Działania związane z zapobieganiem stratom finansowym;

  • Wspieranie zespołu w różnych działaniach ad hoc;

  • Wykorzystywanie gruntownej wiedzy na temat produktów, usług, obowiązujących przepisów oraz systemów i procedur (wszystkiego Cię nauczymy!)

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego;

  • Gotowość do pracy w godzinach 9-17 i 10-18;

  • Pożądane umiejętności, takie jak: dokładność, systematyczność, punktualność, praca pod presją czasu;

  • Umiejętność określenia, kiedy należy eskalować problem, zanim stanie się on krytyczny;

  • Robocza znajomość pakietu MS Office (Excel mile widziany);

  • Dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętność wykorzystania doświadczenia i wiedzy w nowych sytuacjach;

To oferujemy

  • Stanowisko w pełnym wymiarze czasu pracy, umowa o pracę;

  • Hybrydowy model pracy: praca w biurze raz w tygodniu;

  • Doskonały pakiet obejmujący kompleksową opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport;

  • Możliwość polecania znajomych w Programie Poleceń i odbierania nagród

  • Wysoce profesjonalne, wielokulturowe środowisko i wysokie standardy pracy;

  • Jasno określona ścieżka kariery (eksperci lub menedżerowie), szeroki wachlarz szkoleń - szkolenia online, dostępne również szkolenia stacjonarne, dofinansowanie do nauki języków obcych;

  • Praca w dynamicznym zespole o wspierającej kulturze integracyjnej i silnych wartościach;

  • Interakcje z klientami i współpracownikami na całym świecie;

  • Będziesz pracować w inspirującej atmosferze. Pracujemy razem i świętujemy razem - każdy znajdzie tu coś dla siebie;

  • Biura w dogodnej lokalizacji w Warszawie, łatwy dojazd metrem + autobusem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • bonusy pieniężne zależne od wyników pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zwiększamy zatrudnienie!

A leader in the payments industry, Elavon provides end-to-end payment processing solutions and services to more than one million merchants around the world. If you want to make a difference in your life, your community and your world, join us at Elavon. We know our company is only as strong as our people, and we are committed to your professional growth and success. Elavon is part of the U.S. Bank family, a diverse workplace, where we celebrate the individuality of each member of our global team.

Przewiń do profilu firmy