Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. Administracji HR

Cloudity

  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Cloudity

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie działu HR w codziennych obowiązkach, w tym np.: administracja procesu rekrutacji, proces onboardingu i offboardingu, elementy obszarów kadrowych

  • Czynny udział w organizowaniu eventów firmowych

  • Przygotowywanie prezentacji, raportów oraz zestawień z obszaru HR i rekrutacji

  • Codzienna praca w ekosystemie Salesforce

  • Współpraca z pracownikami całej organizacji, w tym m. innymi liderami zespołów

  • Wsparcie aktywności Employer Brandingowych

Nasze wymagania

  • Mile widziane min. 6-miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie biznesu, zarządzania zasobami ludzkimi bądź pokrewne

  • Podstawowa znajomość procedur HR oraz administracji personalnej

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne

  • Kreatywność oraz pomysłowość - w Cloudity jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju pomysły i sugestie

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Dokładność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Chęć rozwoju osobistego i poszerzania swoich kompetencji

  • Bardzo dobra komunikacja w języku angielskim (zarówno pisemna, jak i ustna) - B2/C1

To oferujemy

  • Ekscytującą pracę na pełen etat w przyjaznym i wspierającym środowisku

  • Możliwość realnego wpływu na działania HR wewnątrz firmy w Polsce, i nie tylko

  • Możliwość dalszego rozwoju

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pakiet medyczny i dofinansowanie Karty Multisport

  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji - centrum Warszawy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • birthday day-off