Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Administracji i BHP

Zakłady Chemiczne Organika S.A.O firmie

4 000 brutto / mies.

Zakłady Chemiczne Organika S.A.

Teofilowska 54/56

Łódź

Grupa Kapitałowa „ORGANIKA" w Łodzi

to lider na polskim rynku producentów samochodowych płynów eksploatacyjnych, autokosmetyków oraz chemii przemysłowej. Współpracujemy z wieloma znaczącymi koncernami paliwowymi zarówno krajowymi jak i zagranicznymi.
Nasze produkty dostępne są też w czołowych sieciach marketów w Polsce.

Obecnie poszukujemy:

preferowane osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności

Podstawowe obowiązki:

  • współpraca z agencjami pracy tymczasowej
  • koordynacja pracy firm zewnętrznych
  • nadzór nad gospodarką odpadami
  • wspieranie procesów BHP
  • nadzór nad procesami zakupowymi w podległych obszarach
  • zapewnienie poprawnego przepływu dokumentacji i korespondencji w podległych obszarach
  • przygotowanie raportów, zestawień, planów i innej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą
  • współpraca z innymi działami firmy w kwestiach organizacyjnych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu spraw administracyjnych
  • znajomość zagadnień prawa pracy, BHP oraz przepisów ustawy Prawo Ochrony Środowiska
  • wykształcenie średnie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • biegła obsługa komputera - pakiet Office, poczta email
  • umiejętności organizacyjne, świadomość kosztowa, inicjatywa
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • system profesjonalnych szkoleń wprowadzających i stanowiskowych,
  • motywacyjny system wynagradzania z gwarancją płacy zasadniczej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym telefon komórkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji w Grupie Kapitałowej Organika zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. - Dziennik Ustaw Nr 133,poz.883."

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne