Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Administracji i Obsługi Biura

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

  • Jasnogórska 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Jasnogórska 9

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa gości (w tym zagranicznych) oraz pracowników

  • Terminowe wprowadzanie faktur do systemu

  • Organizowanie biurowych spotkań okolicznościowych (koordynacja, catering)

  • Obsługa głównego telefonu oraz e-maila firmy, kierowanie zapytań do odpowiednich działów

  • Zarządzanie kalendarzami sal konferencyjnych

  • Zamawianie materiałów biurowych

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji

  • Archiwizacja dokumentów

  • Bieżące prace administracyjne

Nasze wymagania

  • Świetne zdolności organizacyjne oraz oko do szczegółów,

  • Dyspozycyjność w godzinach 9-17

  • Znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)

  • Praktyczną znajomość pakietu Ms Office

  • Wysoką kulturę osobistą

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat przez firmę zewnętrzną

  • Atrakcyjną premię roczną

  • Kameralną atmosferę nowego, wygodnego biura blisko Ronda Ofiar Katynia

  • Dodatkowe 3 dni płatnego urlopu w roku

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Przewiń do profilu firmy