Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Administracji i Obsługi Recepcji

Craftware Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Craftware Sp. z o.o.

Łąkowa 3/5

Polesie

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie biurem
  • Obsługa rozmów telefonicznych i korespondencji
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Obsługa spotkań biznesowych w firmie
  • Zamawianie niezbędnych artykułów wyposażenia biura
  • Wprowadzanie faktur zakupowych do systemu
  • Kontakt z kontrahentami w kwestiach administracyjnych
  • Dbanie o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • Praca stacjonarna w biurze w Łodzi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Word i Excel)
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Systematyczność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Motywacja do pracy
  • Dostępność na pełen etat

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie coworkingu
  • wsparcie zewnętrznego psychologa

Młodszy Specjalista ds. Administracji i Obsługi Recepcji, Łąkowa 3/5, Polesie, Łódź