Młodszy Specjalista ds. Administracji i Obsługi Recepcji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.01.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 22.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lotte Chemical Poland Sp. z o.o.

    Lotte Chemical Poland is the subsidiary company of Lotte Chemical Corporation - a global petrochemical company with its headquaters in Seoul, South Korea. Among the high-quality products produced by Lotte Chemical through its efficient processes are ethylene, HDPE, LDPE, LLDPE, PP and others. Our products are being distributed to 152 countries around the world.

    For more information please visit: www.lottechem.com

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie recepcji
    • Obsługa korespondencji wychodzącej, przychodzącej
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i wygląd biura
    • Zamawianie artykułów biurowych
    • Przyjmowanie gości i obsługa spotkań biznesowych
    • Rejestrowanie dokumentów zakupowych i przekazywanie do akceptacji
    • Archiwizacja dokumentów
    • Wsparcie organizacyjne i administracyjne pracowników firmy

    Nasze oczekiwania:

    • Znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny
    • Systematyczność oraz bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Konsekwentne działanie w zakresie powierzonych obowiązków
    • Terminowość
    • Komunikatywność, kreatywność
    • Praktyczna znajomość programów Ms Office

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    • Ubezpieczenie medyczne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lotte Chemical Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Lotte Chemical Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 15 (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Lotte Chemical Poland Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.