Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. administracji i rozliczeń

Farby Kabe Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Śląska 88
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Farby Kabe Polska Sp. z o.o.

Śląska 88

Katowice

Farby KABE Polska Sp. z o.o., dynamicznie rozwijająca się firma z kapitałem szwajcarskim, produkująca szeroką gamę materiałów budowlanych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie zleceń płatności krajowych i zagranicznych przy wykorzystaniu systemów bankowości elektronicznej oraz systemu finansowo-księgowego,
  • rozliczanie transakcji gotówkowych i płatności kartami płatniczymi,
  • księgowanie dokumentów na kontach analitycznych rozrachunków,
  • uzgadnianie sald kont rozrachunkowych,
  • prowadzenie obsługi ewidencyjno-księgowej wierzytelności windykowanych,
  • wykonywanie oceny wiarygodności płatniczej klienta,
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • prowadzenie bieżącej windykacji miękkiej, w tym zwłaszcza telefonicznej,
  • sporządzanie i wysyłanie monitów oraz wezwań do zapłaty,
  • współpraca z kancelariami prawnymi,
  • wsparcie zespołu księgowości w realizacji bieżących zadań (ewidencjonowanie dokumentów księgowych oraz ich archiwizacja),
  • współudział w zamknięciu miesiąca i roku obrotowego,
  • prowadzenie dokumentacji oraz prace administracyjno-biurowe,
  • bieżąca komunikacja, współpraca i koordynacja działań z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub w trakcie nauki,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel),
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładność, rzetelność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • podstawowa znajomość SAP ERP (FI/CO) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie,
  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • rozwój i podnoszenie kompetencji w systemie SAP ERP,
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe: współfinansowanie pakietu Multisport, świadczenia w ramach ZFŚS.

Ogłoszenie archiwalne