Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Administracji i Sprzedaży

MebloRent Sp. z o. o. O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie dokumentacją sprzedażową i logistyczną

  • rozliczanie, sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji związanej z procesem sprzedaży i logistyki

  • kompleksowa obsługa biura oraz klientów firmy

  • systemowa rejestracja obiegu dokumentów oraz ich właściwa archiwizacja

  • przygotowywanie raportów i zestawień

  • redagowanie pism służbowych i dokumentów zgodnie ze standardami Spółki

  • obsługa korespondencji i centrali telefonicznej

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i życzliwość

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy oraz priorytetyzowania zadań

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone cele

  • umiejętność myślenia krok do przodu i dynamika w działaniu

  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B1

  • znajomość programu Microsoft Office (szczególnie Excel)

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy

  • Pakiet szkoleń

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Umowa o pracę

  • Wsparcie marketingowe i techniczne

  • Praca w międzynarodowej firmie o silnej pozycji w branży

  • Możliwość awansu

MebloRent Sp. z o. o.

MebloRent to wiodący dostawca i producent mebli biurowych oraz socjalnych, obsługujący największe

inwestycje budowlane w Polsce. Spółka jest częścią szwedzko - polskiej Grupy TLC, która swoim działaniem

obejmuje sektor budowlany i przemysłowy na całym świecie.

Szukasz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Oczekujesz przyjaznej i motywującej atmosfery, a także możliwości rozwoju zawodowego?

Przewiń do profilu firmy