Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. administracji i wsparcia sprzedaży

Mitsubishi Electric Europe

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Henryka Sienkiewicza 13A

Legionowo

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zamówień wraz z monitoringiem całego procesu dostaw

  • Bieżąca komunikacja z działem handlowym oraz z klientami w zakresie realizacji zamówień

  • Kontakt z fabrykami i dostawcami zewnętrznymi

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej /UDT dla dostarczonych urządzeń

  • Przygotowywanie/tłumaczenie dokumentacji technicznej

  • Przygotowywanie raportów

  • Przygotowywanie ofert handlowych i doborów technicznych urządzeń

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne: kierunkowe HVAC lub Automatyka i robotyka, Elektrotechnika, lub ostatni rok studiów przy odpowiedniej dyspozycyjności

  • Orientacja na ciągłe podnoszenie kompetencji technicznych oraz tych związanych z prowadzeniem projektów

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną

  • Orientacja na wspieranie potrzeb klientów i rozwiązywanie problemów

  • Orientacja na szczegóły i troska o jakość całego procesu

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo

  • Premię roczną

  • Podnoszenie kwalifikacji z zakresu wiedzy o wyspecjalizowanych urządzeniach dostępnych w ofercie firmy

  • Pracę w środowisku specjalistów z obszaru rozwiązań chłodniczo-grzewczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • świętowanie urodzin

Do naszego 10 osobowego Działu Handlowego, odpowiedzialnego za sprzedaż dużych urządzeń chłodniczo-grzewczych na obszarze Polski i krajów bałtyckich, poszukujemy osoby, która będzie pracować na stanowisku wsparcia handlowo - technicznego. Zakres obowiązków jest dość zróżnicowany, a codzienna praca wymaga współpracy zarówno z klientami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi.