Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. administracji

DFL Transport Sp. z o.o.O firmie

  • Mała 18
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DFL Transport Sp. z o.o.

Mała 18

Kielce

Miło nam poinformować, iż zakres działalności, jak i wielkość naszej firmy

powiększa się dynamicznie.

Jeżeli chcesz aktywnie uczestniczyć w tych zmianach dołącz do naszego zespołu!

Pracuj i rozwijaj się z nami - jak nie teraz, to kiedy?

Zadania wykonywane na stanowisku pracy:

  • Bieżące prowadzenie dokumentacji oraz nadzór nad procesami związanymi z ewidencjonowaniem dokumentów transportowych,
  • Kompleksowe wsparcie w obszarze biznesowym i w organizacji codziennej pracy biura,
  • Przyjmowanie, wysyłanie i rozdzielanie korespondencji,
  • Weryfikacja, edycja, formatowanie dokumentów i redagowanie pism,
  • Zapewnianie zaopatrzenia w artykuły biurowe zgodnie z zapotrzebowaniem pracowników,
  • Obsługa narad i spotkań organizowanych przez Spółkę,
  • Współpracę z osobami odpowiedzialnymi za obsługę płac i BHP.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu administracji, ekonomii),
  • Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość obsługi programu MS Excel,
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Terminowość i dokładność w działaniu,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Prywatną opieka medyczną (po okresie próbnym),
  • Specjalistyczne szkolenia i rozwój zawodowy,
  • Dofinansowanie karty Multisport (po okresie próbnym),
  • Pracę w ciekawej firmie w dobrej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy