Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Administracji

Ziko Apteka sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i potwierdzanie zgodności faktur otrzymywanych od Wynajmujących (czynsz, koszty eksploatacyjne, media, refaktury) z umową oraz wyjaśnianie ewentualnych nieprawidłowości

  • Weryfikacja merytoryczna i prowadzenie rozliczeń bieżących dokumentów księgowych, w tym faktur, związanych z umowami dostawy mediów

  • Analiza zmiany wysokości kosztów czynszów w związku z waloryzacjami czynszów oraz prowadzenie zestawień w tym zakresie

  • Kontakt z Wynajmującym w celu obsługi bieżących zadań powstających w trakcie okresu najmu

  • Współpraca z aptekami, drogeriami i salonami optycznymi w zakresie zgłaszanych problemów, usterek leżących po stronie Administratorów Budynków

  • Współpraca z Działem Księgowości w zakresie płatności przez Podnajemców czynszów oraz refaktur dotyczących mediów

  • Kontakt z Podnajemcami w obszarze warunków umów i zgłaszanych wniosków

  • Pomoc w zarządzaniu dokumentacją dotyczącą umów najmu (umowy, aneksy, zawiadomienia o zmianie właścicieli, pisma dotyczące kwestii czynszowych, zgód na montaże – dotyczące zmiany warunków umowy)

  • Bieżąca aktualizacja zestawienia umów, przygotowanie pism, zestawień i raportów dotyczących umów najmu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki administracja, ekonomia)

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów lub aplikacji do rejestracji dokumentów księgowych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne

  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów

  • Dokładność, rzetelność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności

  • Atmosfera oparta na współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia e-learningowe

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta sportowa

  • Premia za polecanie przyjaciół

  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie

  • Narzędzia pracy

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając przycisk aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.