Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. administracji

COLUMBUS ELITE SPÓŁKA AKCYJNA

Jasnogórska 9

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentów, pełnomocnictw oraz ich archiwizowanie

  • wsparcie specjalistów ds. administracji w bieżącej pracy

  • bieżąca obsługa spraw administracyjnych

  • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • wysoka samodyscyplina i umiejętność organizacji pracy

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • dokładność oraz skrupulatność

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • pakiet benefitów (karta multisport, opieka medyczna)

  • imprezy integracyjne

  • brak dress codu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Poszukujesz nowych możliwości zawodowych lub myślisz o zmianie dotychczasowej branży?

PRACUJ ZE SPÓŁKĄ ODPOWIEDZIALNĄ SPOŁECZNIE – JEST JUŻ Z NAMI PONAD 300 OSÓB!

Dołącz do nas! Przekonaj się, że #thinkpeople to Twój rozwój, dynamika i organizacja, która Cię wspiera! Razem budujemy społeczeństwo nowej energetyki! #thinkpower to czas na nowoczesne technologie i kompleksową obsługę rodzin i firm.

Jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą sprzedażową w Polsce - częścią grupy kapitałowej Columbus Energy.

Przewiń do profilu firmy