Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. administracji

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

    • bieżące prace administracyjno-biurowe
    • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
    • wprowadzanie faktur kosztowych do elektronicznego obiegu dokumentów
    • sporządzanie pism, prezentacji, analiz i raportów na potrzeby firmy
    • organizację spotkań i podróży służbowych
    • obsługę recepcji
    • rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • codzienną obsługę gości i klientów
    • wsparcie administracyjne dla innych działów w firmie
    • odbieranie i łączenie telefonów
    • dbanie o dobry wizerunek firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point) oraz obsługi urządzeń biurowych
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
    • profesjonalizm
    • odpowiedzialność , komunikatywność, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i efektywnej pracy w zmiennych warunkach pracy i sytuacjach stresujących
    • prawo jazdy kategorii B
    • zdolność koncentracji uwagi
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • pracę w miłej atmosferze
    • rozwój w nowoczesnej firmie
    • pakiet benefitów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną poprzez przycisk:

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).