Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. administracji

  • Łódź, łódzkie
  • Piotrkowska 55, 90-413 Łódź, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 01.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy pracownika dla naszego klienta - firmy świadczącej usługi dla podmiotów zewnętrznych.
    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres zadań:

    • wspieranie sekretariatu/biura w realizacji bieżących zadań,
    • uzupełnianie i archiwizacja dokumentów,
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
    • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
    • odbieranie i przekierowywanie telefonów,
    • bieżąca obsługa klientów.

    Wymagania:

    • wiek powyżej 30 lat i brak stałego zatrudnienia od 6 m-cy (możliwe w tym okresie świadczenie pracy maksymalnie w połowie wymiaru czasu pracy) – kryteria związane z zatrudnieniem w ramach projektu unijnego,
    • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
    • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
    • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
    • samodzielność w realizacji zadań,
    • dyspozycyjność,
    • bardzo dobra organizacja czasu,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy mile widziane.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (około 2 200,00 zł/m-c na rękę),
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • przyjazną atmosferę.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.