Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. administracji logistycznej

Kanlux S.A.

  • Siemianowice Śląskie

    Siemianowice Śląskie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów magazynowych

  • Zapewnienie obsługi firm spedycyjnych oraz spółek w zakresie wysyłki towarów

  • Obsługa klienta

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z logistyką, obsługą dokumentów magazynowych

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość programów do obsługi magazynu

  • Samodzielność, terminowość, dokładność i dobra organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę w dużej i prężnie rozwijającej się firmie z branży oświetleniowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet benefitów: karnety sportowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki

  • Przyjazną atmosferę pracy

Kanlux S.A.

Jesteśmy firmową rodziną. Dajemy Ci kompletne rozwiązania, które pomogą zrealizować Twoje marzenia. Pozwól się oczarować twórczą energią. Nam możesz zaufać.

Kanlux

więcej niż światło.

Przewiń do profilu firmy