Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Administracji lub Księgowości (język szwedzki, holenderski, niemiecki, francuski, hiszpański)

G-Force Sp. z o.o.

  • Łódź

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 6 lat temu
  • Specjalista

G-Force jest agencją rekrutacyjną dostarczającą specjalistyczne usługi w obszarze IT oraz SSC. Wspieramy naszych Klientów w pozyskiwaniu i doborze najlepszych specjalistów na rynku polskim i rynkach zagranicznych.

Nasz Klient - dynamicznie rozwijająca się globalna firma z Łodzi, poszukuje osób  znających języki obce do pracy na stanowisku:

Młodszy Specjalista ds. Administracji lub Księgowości

(język szwedzki, holenderski, niemiecki, francuski, hiszpański)

Numer ref.: ADM/ACC/ŁDZ

Zakres obowiązków:

  • Codzienny kontakt z zagranicznym Klientem
  • Wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie,
  • Tworzenie dokumentów w systemie SAP,
  • Praca w dziale księgowości, zamówień/zakupów lub obsługi klienta.

Wymagania wobec Kandydata:

  • Znajomość języka angielskiego oraz jednego z wyżej wymienionych na poziomie min. B2,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • Gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • Znajomość obsługi programów MS Office,
  • Zdolności analityczne,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub pracy biurowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Wielokulturowe środowisko pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez G-force z siedzibą w Warszawie."

Ogłoszenie archiwalne