Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Administracji

EOS KSI Polska Sp. z o. o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, rejestracja, dystrybucja korespondencji wychodzącej

  • Segregowanie, skanowanie i wprowadzanie do odpowiednich systemów korespondencji wychodzącej

  • Weryfikacja dokumentacji i danych przesłanych w formie elektronicznej i/lub papierowej w zakresie czynności powierzonych Spółce

  • Współpraca z Pocztą Polską

  • Przygotowywanie książek nadawczych zgodnie z wytycznymi klienta oraz wewnętrznymi instrukcjami

  • Drukowanie oraz uzyskanie podpisów dla wskazanej wewnętrznymi instrukcjami korespondencji wychodzącej

  • Opracowywanie zwrotów korespondencji wychodzącej oraz ZPO

  • Import do systemu operacyjnego zdigitalizowanej dokumentacji wychodzącej i zwróconej

  • Archiwizacja książek nadawczych

  • Bieżąca współpraca z zespołami i oddziałami Spółki w zakresie procesu korespondencji wychodzącej

Nasze wymagania

  • Chęć nauki i determinacja w działaniu

  • Skrupulatność, terminowość oraz odpowiedzialność

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat w wiodącej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

  • Pracę pięć dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 18:00

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit

  • Dofinansowanie do świadczeń socjalnych m.in. karty Multisport, prywatnej opieki medycznej

  • Pozytywną atmosferę i pracę w zespole profesjonalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

EOS KSI Polska należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.

Przewiń do profilu firmy