Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Administracji Magazynowej

Integer Group Services Sp. z o.o

  • Wschodnia 25, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Wschodnia 25

Opole

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemu magazynowo-księgowego CDN XL: wprowadzanie danych oraz wystawianie dokumentów magazynowych

  • koordynacja załadunków i rozładunków, zgodna z awizacją

  • planowanie przesunięć międzymagazynowych

  • nadzór nad wysyłką maszyn

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość MS Office

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • otwartość i chęć pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość programu magazynowo-księgowego Comarch ERP XL

  • praktyczna znajomość procedur i standardów magazynowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • świętowanie urodzin

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy