Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. administracji personalnej

Novatek Green Energy Sp. z o.o.

Aleksandra Lubomirskiego 20

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie czasu pracy oraz współtworzenie grafików;

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, ewidencja czasu pracy, zaświadczenia itp.);

  • Kompleksowa obsługa i kontrola badań medycyny pracy oraz szkoleń pracowniczych;

  • Rozliczanie podróży służbowych;

  • Wsparcie w procesach rekrutacyjnych;

  • Udział w tworzeniu wewnętrznych polityk, regulaminów i procedur;

  • Archiwizacja dokumentów.

Podział czasu pracy
30%

Rozliczanie czasu pracy

25%

Praca z dokumentami

25%

Wsparcie procesów rekrutacji

10%

Rozliczanie podróży służbowych

10%

Opracowywanie dokumentacji wewnętrznej

Nasze wymagania

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i pokrewne);

  • Dobra, praktyczna znajomość MS Office;

  • Znajomość przepisów z zakresu ewidencji czasu pracy;

  • Dokładność, rzetelność i systematyczność;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Mile widziane

  • Znajomość programu Comarch ERP Optima i/lub systemu eRecruiter.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe;

  • Szeroki pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, karta Multisport;

  • Dofinansowanie do wypoczynku, imprez kulturalnych, subskrypcji platform streamingowych np. Netflix, HBO GO, Amazon Prime oraz inne świadczenia socjalne;

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta (Unity Centre), w przyjaznej i otwartej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta lunchowa