Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Administracji Personalnej

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma międzynarodowa działająca od ponad 20 lat w branży remontów urządzeń energetycznych w energetyce zawodowej i przemysłowej (turbiny parowe, turbiny gazowe, turbiny wodne, instalacje energetyczne).

    Zatrudniamy ok. 250 osób, prowadzimy działalność na całym świecie.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Pomoc w prowadzeniu dokumentacji personalnej,
    • Tworzenie bazy szkoleniowej oraz wsparcie w organizacji szkoleń,
    • Przygotowywanie dokumentów dla pracowników delegowanych do pracy w krajach UE,
    • Pomoc w realizacji projektów rekrutacyjnych,
    • Wsparcie w przygotowaniu onboardingu (działań wdrożeniowych) dla nowych pracowników,
    • Pomoc w realizacji programu doskonalenia procesów firmowych związanych z obszarem działania HR,
    • Wsparcie działu w pozostałych zadaniach, z zakresu komunikacji i zarządzania zasobami ludzkimi.

    Wymagania:

    • Absolwent/ka lub student/ka czwartego lub piątego roku studiów,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Dobra znajomość programów MS Office,
    • Zaangażowanie i chęć podejmowania się nowych zadań, umiejętne zarządzanie czasem, odpowiedzialność za podejmowane działania,
    • Zainteresowanie obszarem zarządzania zasobami ludzkimi.

    Oferujemy:

    • Zdobycie cennego doświadczenia w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w dużej, międzynarodowej organizacji,
    • Pracę przy realizacji różnorodnych projektów,
    • Przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy oraz spełniające wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV oraz list motywacyjny za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

    Prosimy o zamieszczenie w tytule wiadomości nazwę oferowanego stanowiska.

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EthosEnergy Sp. z o.o., Wrocław 51-117, ul. Paprotna 12a, w celu realizacji procesu rekrutacji. ”

    Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np. o poniższej treści:

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EthosEnergy Sp. z o.o., Wrocław 51-117, ul. Paprotna 12a], w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”