Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Administracji

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • plac Andersa 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

plac Andersa 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • prace administracyjne związane z codziennym funkcjonowaniem biura;

  • obsługa korespondencji mailowej oraz listownej;

  • pozyskiwanie ofert oraz realizacja zakupów firmowych;

  • wprowadzanie dokumentów do systemu;

  • porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – mile widziane kierunkowe;

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych;

  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej;

  • wysoki poziom kultury osobistej;

  • gotowość do nauki i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji;

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w prestiżowej lokalizacji w centrum Poznania;

  • umowę o pracę oraz stabilne wynagrodzenie;

  • 8-godzinny dzień pracy – bez żadnych nadgodzin;

  • pakiet medyczny LuxMed oraz kartę MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;

  • rozwój w firmie, która posiada wieloletnią tradycję oraz może pochwalić się wieloma osiągnięciami w branży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Przewiń do profilu firmy