BN 11/2022

Młodszy Specjalista ds. administracji produktami kredytowymi

Bank Nowy S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 19 lut 2023
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie oraz weryfikacja księgowań na rachunkach kredytowych.

  • Uzgadnianie sald na kontach bankowych.

  • Administrowanie procesu obsługi produktów i usług kredytowych.

  • Systemowa weryfikacja podstawowych parametrów umów kredytowych (oprocentowanie, opłaty, prowizje).

  • Wsparcie pracowników w obsłudze procesów kredytowych.

  • Systemowa optymalizacja procesu kredytowego (w tym udział w tworzeniu i wdrażaniu narzędzi wspierających systemowe procesy kredytowe).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe: księgowość, finanse i bankowość.

  • Doświadczenie w pracy z produktami kredytowymi.

  • Praktyczna znajomość pakietu Ms Office, w szczególności programu Excel.

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.

  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność i wielozadaniowość.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z administracją kredytów i/lub zasad księgowości.

To oferujemy

  • Program adaptacyjny (pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz wsparcie merytoryczne)

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat

  • Możliwość rozwoju w zespole ekspertów pod okiem osób z wieloletnim doświadczeniem

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Wsparcie zespołu, know-how, pomoc przełożonych

  • Kartę MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich na korzystnych warunkach

  • Opartą na współpracy i rozwoju kulturę organizacyjną

  • Stabilne zatrudnienie w instytucji finansowej

Czy ta praca jest dla Ciebie?

  • Szukasz nowych wyzwań zawodowych?

  • Masz już doświadczenie w bankowości i chcesz rozwijać swoje kompetencje?

  • Czy może… jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i chcesz wykorzystać swoje umiejętności?

Naszą siłą jest otwartość na potrzeby naszych Klientów. Za nami stoi nasza wiedza i doświadczenie.

Intensywnie się rozwijając, poszukujemy nowych pracowników, którzy zbudują z nami silny i dynamiczny zespół.

Przewiń do profilu firmy