Oferta pracy

Młodszy/Specjalista ds. Administracji

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

  • Stanisława Staszica 5, Siechnice
    Siechnice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Stanisława Staszica 5

Siechnice

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie właściwej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • Dbanie o zabezpieczenie zakupów spożywczych (zaopatrzenie, przygotowanie, zamówienie)

  • Zarządzanie odzieżą roboczą i współpraca z firmą zewnętrzną oraz BHP w tym zakresie

  • Obsługa wizyt i szkoleń

  • Zamawianie artykułów biurowych i nadzór nad ich stanem

  • Organizacja spotkań, podróży służbowych oraz rezerwacja biletów

  • Obsługa przesyłek pocztowych (otwieranie, sortowanie, wysyłanie itp.)

  • Administracja umów podpisanych z dostawcami, usługobiorcami itp.

  • Nadzór nad bezpieczeństwem danych

  • Nadzór nad wynajmowanymi autami służbowymi itp.

  • Koordynowanie i usprawnienia procesu obiegu dokumentów w firmie

  • Nadzór nad budżetem Administracji

  • Wsparcie działu HR w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Duże zaangażowanie i chęć do pracy

  • Łatwość w komunikowaniu się

  • Biegłość w pracy z pakietem MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)

  • Otwartość i innowacyjność

To oferujemy

  • opiekę medyczną w firmie LuxMed opłacaną przez Pracodawcę

  • dofinansowanie do wakacji lub karty Multisport oraz bony świąteczne z ZFŚS

  • parking na terenie zakładu

  • darmowa kawa