Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Administracji

Bahlsen

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Bahlsen

Józefa Piłsudskiego 1

Skawina

Twój zakres obowiązków

 Prace administracyjne:

• zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

• prowadzenie elektronicznej bazy dokumentów, pełnomocnictw

• przygotowywanie dokumentów

• współpraca z dostawcami

• opieka nad częściami socjalnymi w budynkach biurowych

 Częściowe wsparcie recepcji (w systemie rotacyjnym):

• obsługa telefoniczna

• obsługa spotkań

• zamawianie materiałów biurowych, spożywczych, wizytówek itp.

• zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej (mail, poczta, kurierzy, dokumenty przekazywane bezpośrednio)

 Współpraca z wszystkimi działami firmy

 Uczestnictwo w projektach wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w średniej lub dużej organizacji (minimum 2 lata)

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Google Workspace oraz dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego (poziom minimum B1)

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

  • Wysokie umiejętności organizacyjne

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Chęć szukania usprawnień, podejmowania działań modernizacyjnych

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie z ponad 130-letnią tradycją

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat

  • Możliwości rozwoju poprzez szkolenia i udział w ciekawych projektach

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym karta Multisport, ubezpieczenie NNW

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne