Młodszy Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

Oshee Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

aleja 3 Maja 9

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie umów i ich rozliczanie oraz sporządzanie ewidencji z warunkami handlowymi.

  • Koordynowanie wdrożeń promocji.

  • Rozliczenie akcji promocyjnych.

  • Weryfikacja i rozliczanie faktur marketingowych.

  • Pomoc w przygotowaniu oraz opracowaniu dokumentacji.

  • Archiwizacja dokumentów.

  • Bieżąca komunikacja z Klientami.

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy przy obsłudze Klientów.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i terminowość w realizacji działań.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Mile widziana znajomość systemu ENOVA oraz doświadczenie w branży FMCG.

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego.

  • Pracę w nowoczesnej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją.

  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.

  • Przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu i komfortowe warunki pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program szkoleniowy

Brzmi ciekawie?

Nie zastanawiaj się – APLIKUJ!

Co dalej?

Zapoznamy się z Twoją aplikacją.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatkami / Kandydatami.

OSHEE WORLD to jedna z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm w branży Food & Beverage w Polsce, lider rynkowy w kilku kategoriach zorientowany na dalsze rozszerzanie swojego portfela komplementarnych marek (OSHEE, KINGA PIENIŃSKA, SONKO) tworzących silne filary wzrostu firmy w najbliższych latach.

Przewiń do profilu firmy