Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

Oshee Polska Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Oshee Polska Sp. z o.o.

aleja 3 Maja 9

Krowodrza

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie umów i ich rozliczanie oraz sporządzanie ewidencji z warunkami handlowymi.
  • Koordynowanie wdrożeń promocji.
  • Rozliczenie akcji promocyjnych.
  • Weryfikacja i rozliczanie faktur marketingowych.
  • Pomoc w przygotowaniu oraz opracowaniu dokumentacji.
  • Archiwizacja dokumentów.
  • Bieżąca komunikacja z Klientami.
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy przy obsłudze Klientów.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i terminowość w realizacji działań.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość systemu ENOVA oraz doświadczenie w branży FMCG.

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego.
  • Pracę w nowoczesnej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją.
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.
  • Przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu i komfortowe warunki pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program szkoleniowy

Brzmi ciekawie?

Nie zastanawiaj się – APLIKUJ!

Co dalej?

Zapoznamy się z Twoją aplikacją.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatkami / Kandydatami.

OSHEE WORLD to jedna z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm w branży Food & Beverage w Polsce, lider rynkowy w kilku kategoriach zorientowany na dalsze rozszerzanie swojego portfela komplementarnych marek (OSHEE, KINGA PIENIŃSKA, SONKO) tworzących silne filary wzrostu firmy w najbliższych latach.

Młodszy Specjalista ds. Administracji Sprzedaży, aleja 3 Maja 9, Krowodrza, Kraków