Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. administracji

AUTO1 Polska Sp. z o.o.

Połczyńska 31A

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji biura, w tym przyjmowanie oraz wysyłanie korespondencji

  • Organizacja spotkań służbowych oraz obsługa spotkań organizowanych w biurze

  • Przygotowywanie pism administracyjnych i prezentacji

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (dostawcy, instytucje, urzędy itp.)

  • Dbanie o estetyczny wygląd i porządek w biurze i salach konferencyjnych

  • Dbanie o zaopatrzenie w artykuły biurowe oddziałów w regionie CEE

Nasze wymagania

  • Student studiów zaocznych lub absolwent studiów wyższych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)

  • Znajomość Google (mail, kalendarz, gdok) lub pakietu MS Office

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista

  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu i stanowiska pracy

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy biurowej oraz zasad etyki biznesu

To oferujemy

  • Płatne praktyki w dynamicznie, rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

  • Czas pracy od poniedziałku do piątku w wymiarze 40 h tygodniowo

  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyjazdów do oddziałów w Europie Środkowo-Wschodniej i wiele więcej)

  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

AUTO1 Polska jest częścią prężnie rozwijającej się AUTO1 Group - jednej z najszybciej rosnących, posiadającej wiele kanałów sprzedaży oraz wiodącej pod względem technologii platformy handlowej. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 50 000 samochodów używanych (w tym codziennie ponad 3000 nowych). Tylko w zeszłym roku AUTO1 Group sprzedała ponad 540 000 samochodów używanych.

Jeśli jesteś zmotywowany i lubisz wyzwania - czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli czujesz, że świat motoryzacji to Twoje miejsce, a praca w dziale Remarketingu pozwoli Ci to pokazać - wyślij aplikację i dołącz do naszego zespołu!