Młodszy Specjalista ds. Administracji

Optima Logistics Group S.A.

Adama Mickiewicza 36a

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja oraz ewidencja faktur od kontrahentów,

  • Rejestracja dokumentów transportowych,

  • Wprowadzanie danych do systemu,

  • Archiwizowanie dokumentów,

  • Współpraca z innymi działami w firmie,

  • Administracyjne wsparcie biura.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy biurowej, min. rok,

  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość pakietu Office.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • System premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy,

  • Umowę o pracę oraz liczne benefity (opiekę medyczną, kartę sportową),

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem,

  • Biuro w dogodnej lokalizacji blisko metra Plac Wilsona.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników