Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Administracji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka PL.2012+ operator PGE Narodowego
    jednego z najnowocześniejszych wielofunkcyjnych obiektów w Europie

    poszukuje kandydata/ki do zadań

    Nr ref: MSA/1117

    Zadania:
    • Obsługa centrali telefonicznej i urządzeń biurowych
    • Organizacja spotkań biznesowych
    • Przyjmowanie i obsługa interesantów
    • Przyjmowanie i wysyłka korespondencji firmy
    • Koordynacja obiegu dokumentów
    • Ewidencja, rejestracja i archiwizacja dokumentów
    • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych dla firmy

    Oczekujemy:

    • Minimum średniego wykształcenia
    • Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego
    • Umiejętności obsługi urządzeń biurowych
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Doskonałej organizacji pracy, dokładności i sumienności

    Oferujemy

    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
    • Kontakt z kreatywnym i dynamicznym zespołem

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) do 16.03.2018 r.
    (CV )podając w tytule wiadomości numer referencyjny.

    Uprzejmie informujemy, ze rozpatrywane będą tylko aplikacje, zawierające następującą klauzule: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.9 o Ochronie Danych Osobowych
    (Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami