Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Administracji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Myślisz o pracy, gdzie masz realne szanse na karierę w dynamicznie rozwijającej się firmie? W życiu kierujesz się takimi wartościami jak samodzielność, odpowiedzialność, chęć rozwoju? Może właśnie na Ciebie czekamy, a Ty marzyłeś o pracy w takiej firmie jak nasza?
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zdrofit to sieć posiadająca aktualnie 21 klubów fitness w Polsce. Dołącz do grona ceniących atmosferę w pracy pasjonatów!

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej firmie;
    • realną możliwość rozwoju w młodym, dynamicznym zespole;
    • pracę w pozytywnej atmosferze;
    • docenienie Twojej pracy, zaangażowania.

    Zakres obowiązków:

    • aktywne wsparcie działu administracji;
    • prowadzenia archiwum dokumentów;
    • koordynowanie obiegiem dokumentów i efektywnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej;
    • sporządzanie zlecanych przez przełożonych raportów i zestawień;
    • dbałość o właściwą formę dokumentów wychodzących;
    • chęć rozwoju w zakresie administracji.

    Wymagania:

    • dobra znajomość obsługi komputera z zakresu MS Office (Excel, Word);
    • dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność, umiejętność pracy w zespole;
    • dobra organizacja, szczególnie pod presją czasu;
    • wykształcenie wyższe lub student/ka studiów kierunkowych;
    • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej;
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze dokumentów księgowych (dekretowanie, archiwizacja itp.).

    Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)