Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Administracji

SonarHome S.A.O firmie

4 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z administracją publiczną - pozyskiwanie i składanie dokumentów

  • Kontrolowanie dokumentacji związanej z odbiorem i wydawaniem lokali

  • Archiwizowanie i porządkowanie dokumentów projektowych

  • Rejestracja zdarzeń w systemie CRM (mile widziana znajomość HubSpot)

  • Administrowanie obiegiem dokumentów

  • Wsparcie w budowaniu procesów

  • Kontakt z administratorami budynków oraz dostawcami zewnętrznych usług

  • Wsparcie rozliczeń projektowych

  • Bezpośrednia współpraca z Office Managerem i innymi członkami zespołu

Nasze wymagania

  • Dobre zorganizowanie i umiejętność planowania

  • Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Biegłość w obsłudze komputera

  • Podstawowa, komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Ogólne zainteresowanie rynkiem nieruchomości

To oferujemy

  • Wyjątkową atmosferę pracy oraz wsparcie członków zespołu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę

  • Okazję do uczenia się i rozwoju kompetencji

  • Możliwość budowania unikalnego projektu nieruchomościowego na polskim rynku

  • Biuro w centrum Warszawy z wieloma atrakcjami : strefa relaksu, strefa rozrywki

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

SonarHome S.A.

SonarHome nie stoi w miejscu i cały czas się rozwija. Do naszego zespołu szukamy dobrze zorganizowanej i dyspozycyjnej osoby, która nie tylko wzmocni nasz dział administracyjny, ale będzie też wsparciem dla całej firmy. Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, a dodatkowo ogólnie interesujesz się rynkiem nieruchomości to możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Dołącz do zespołu najszybciej rozwijającej się firmy nieruchomościowej na rynku. Czekamy na Ciebie i Twoje wyjątkowe umiejętności, dzięki którym wspólnie osiągniemy sukces!

SonarHome jest pierwszym w Polsce iBuyerem. iBuying to usługa szybkiej i bezpiecznej sprzedaży mieszkania bezpośrednio do firmy. iBuyer kupuje mieszkanie w oparciu o cenę rynkową, od razu wypłacając sprzedającemu gotówkę. Upraszcza i skraca to proces sprzedaży mieszkania, który może trwać tylko kilka dni, zamiast kilku miesięcy.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy