Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. administracji

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta – firmy TestArmy z branży IT – poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko:

Numer ref.: SAW/MP/1020

Opis stanowiska:

  • Wystawianie faktur sprzedażowych, weryfikacja poprawności danych, wychwytywanie błędów
  • Rozliczanie wpłat, dotpay
  • Kontrola poprawności faktur wystawianych przez kontrahentów oraz osoby współpracujące
  • Kontrola i wprowadzanie faktur zakupowych do systemu
  • Dekretowanie dokumentów zgodnie z budżetem
  • Dokonywanie zwrotów i korekt oraz wprowadzanie ich do banku
  • Wsparcie działu administracji związane z zarządzaniem biurem: poczta, zakupy, prace delegowane przez zarząd
  • Organizacja i rozliczanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych
  • Budowanie pozytywnej atmosfery w biurze

  • Sumienność, dobra organizacja pracy, precyzja i dbałość o szczegóły - warunek konieczny
  • Doświadczenie w obszarze administracyjnym, mile widziane we wsparciu księgowości
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel - warunek konieczny
  • Znajomość pakietu Google docs
  • Zadaniowość oraz umiejętność planowania dnia pracy, ustalania priorytetów
  • Nastawienie na współpracę i rozwiązywanie problemów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji z branży IT (TestArmy, ul. Petuniowa 9, Wrocław)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku rozliczania projektów
  • Pracę z zaangażowanym i skoncentrowanym na jakość zespołem
  • Dowolność formy zatrudnienia - Umowa o pracę, Umowa zlecenia lub B2B i adekwatne do tego wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy (możliwość pracy w niepełnym wymierze godzin oraz Home Office)
  • Ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do pakietu sportowego, dobrą kawkę, yerba mate, świeże owoce i ciekawe eventy firmowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy