Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Administracji

Sygnity S.A.O firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Sygnity S.A.

Strzegomska 140A

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji
  • obsługa poczty przychodzącej/wychodzącej
  • nadzór na firmami współpracującymi
  • bieżąca obsługa biura
  • przyjmowanie gości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, mile widziane osoby w trakcie studiów;
  • Znajomość obsługi MS Office;
  • Mile widziane roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

To oferujemy

  • Pracę na pół etatu (elastyczny harmonogram);
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B lub umowę zlecenie;
  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife;
  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji

1

rozmowa z rekruterem

2

rozmowa z menedżerem

Młodszy Specjalista ds. Administracji, Strzegomska 140A, Fabryczna, Wrocław