Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. administracji z j. francuskim

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Gdańsk, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Numer ref.: CCS/GD/MAS

Obowiązki

  • kontakt z Klientami w języku francuskim,
  • wsparcie pod kątem zgłoszeń w obszarze finansowo-księgowym,
  • wprowadzanie danych oraz zarządzanie bazą informacji w systemie,
  • przygotowywanie  raportów i sprawozdań,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie bieżących zapytań klientów.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Ms Office.

Benefity

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o globalnym zasięgu,
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę w ramach pełnego etatu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego,
  • szkolenia przygotowujące do podjęcia pracy na danym stanowisku,
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne