Młodszy Specjalista ds. Administracji z językiem angielskim (zespół OTC)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.06.2019
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 04.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    PRD/UK/07/2019

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie zleceń sprzedaży i zamówień do dostawców;
    • wystawianie dokumentów logistycznych i faktur sprzedaży;
    • sporządzanie raportów finansowych;
    • administracja i kontrola danych w systemie;
    • ścisła współpraca z oddziałami firmy na świecie.

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny;
    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
    • dobra znajomość obsługi programu MS Excel;
    • dobra organizacja pracy;
    • skrupulatność;
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
    • zorientowanie na pracę zespołową;
    • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy.

    Mile widziane:

    • znajomość zagadnień finansowo-księgowych;
    • doświadczenie w pracy administracyjnej lub logistycznej;
    • umiejętność wystawiania faktur.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • pracę na ciekawych, międzynarodowych projektach;
    • szkolenie od pierwszego dnia pracy;
    • możliwość korzystania na co dzień z języków obcych- porozumiewamy się w 13 językach;
    • świeże owoce w każdy piątek;
    • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy;
    • współpracę z doświadczonymi specjalistami;
    • środowisko pracy sprzyjające samorozwojowi i awansom w ramach naszej organizacji.
    Nasze benefity:

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Diebold Nixdorf BPO Sp. z o. o. z siedzibą w  Warszawie (02-305) przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000033383 (dalej jako: „Spółka”).