Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. administracyjno - biurowych

InfoEngine S.A.

  • Bełchatów

    Bełchatów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa biura – zarządzanie obiegiem dokumentacji, zamawianie materiałów biurowych, przyjmowanie i wysyłka korespondencji, obsługa Rady Nadzorczej;

  • Udział w sporządzaniu dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej;

  • Udział w procesie bilansowania i rozliczania energii elektrycznej;

  • Wspieranie przy projektach fotowoltaicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (w tym studenci ostatniego roku);

  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Dokładność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Znajomość branży rynku energii elektrycznej;

  • Znajomość Visual Basic for Applications;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę;

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole i w środowisku rynku kapitałowego;

  • Dostęp do szkoleń, konferencji, kursów;

  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

InfoEngine Spółka Akcyjna należąca do Grupy Kapitałowej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. swoją działalność koncentruje na świadczeniu usług dla sektora energetycznego. Obecnie ma pozycję największego niezależnego Operatora Rynku z doświadczeniem zdobywanym od 2001 roku. Obsługuje 50 podmiotów aktywnych na polskim i międzynarodowym rynku energii. Wśród jej klientów są zarówno przedsiębiorstwa obrotu, energochłonni odbiorcy przemysłowi oraz producenci energii.

Przewiń do profilu firmy