Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. administracyjno-biurowych

TorpolO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie dostaw materiałów
  • Weryfikacja faktur pod kątem zgodności z umową/zamówieniem
  • Opis faktur w systemie elektronicznego obiegu dokumentów
  • Monitorowanie dostaw

Nasze wymagania

  • Znajomość układu i formy faktury VAT
  • Mile widziana podstawowa wiedza na temat materiałów budowlanych
  • Posiadanie zdolności analitycznych i umiejętności szybkiego uczenia się, skrupulatność
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, pracowitość, sumienność oraz zaangażowanie
  • Samodzielność, komunikatywność, elastyczność, umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość systemu ERP IFS

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dużej firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet Medyczny
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w pracy w Biurze Logistyki
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne

TORPOL S.A., firma zajmująca się budową i modernizacją linii kolejowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą .

Młodszy specjalista ds. administracyjno-biurowych, Poznań