Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

Bito Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sekretariatu, w tym obsługa telefoniczna biura oraz nadzór nad korespondencją służbową i dokumentacją firmową

  • Przygotowywanie spotkań biznesowych, podróży, hoteli oraz stałe wsparcie organizacyjne dla Zarządu

  • Prowadzenie kalendarza spotkań, monitorowanie przepływu informacji, także księgowych

  • Dbanie o wizerunek firmy, biura, stanowisk pracy, nienaganny wygląd sal konferencyjnych i innych pomieszczeń

  • Zapewnianie zaopatrzenia biura w artykuły spożywcze i materiały biurowe

  • Współpraca i bieżące kontakty z dostawcami i kontrahentami, firmami serwisowymi

  • Wsparcie innych Działów, w szczególności Działu Księgowego, np. przygotowywanie zestawień, fakturowanie, wprowadzanie zamówień

  • Obsługa urządzeń biurowych oraz nadzór nad ich sprawną eksploatacją i funkcjonowaniem

  • Wykonywanie innych prac administracyjnych oraz realizowanie bieżących zadań zleconych przez przełożonych

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe, min. licencjackie

  • Ponadprzeciętna dokładność w pracy, dobra organizacja pracy własnej oraz wysoka motywacja wewnętrzna

  • Komunikatywność, rozwinięte umiejętności społeczne

  • Życzliwość, uprzejmość i wysoka kultura osobista

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programów MS Excel, MS Word i MS PowerPoint)

  • Mile widziana znajomość podstaw księgowości oraz programu AX 2012)

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia

  • Długofalowy horyzont zatrudnienia w organizacji z tytułem „Rzetelna Firma”

  • Ciekawy, odpowiedzialny charakter zadań wspierających funkcjonowanie biura, jak również Pracowników w codziennych sprawach

  • Współpracę z profesjonalistami w przyjaznym środowisku

  • Możliwość wykorzystywania i rozwijania znajomości języków obcych

  • Przyjazne biuro na Warszawskim Bemowie

  • Pakiet socjalny: opiekę medyczną, pakiet sportowy, możliwość nauki języków obcych w siedzibie firmy itp.

  • Doskonałą atmosferę opartą o wzajemny szacunek i sympatię w zgranym, dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • jeden krótszy dzień pracy

  • Multisport

  • nauka języków obcych

BITO jest międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym w branży techniki magazynowej. Ta założona w Niemczech w 1845 roku firma to jeden z wiodących producentów i dystrybutorów elementów wyposażenia magazynowego w Europie. BITO szczyci się obecnie zakładami produkcyjnymi i przedstawicielstwami zlokalizowanymi w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Belgii, Danii oraz Polsce. BITO posiada obecnie 70000 Klientów, dzięki czemu należy do liderów rynkowych. Swój dynamiczny rozwój BITO zawdzięcza świetnie zmotywowanym Pracownikom oraz zaawansowanym technicznie, najwyższej jakości produktom.

Przewiń do profilu firmy