Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. administracyjno-biurowych

ARS SYSTEM FM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Wolbromska 17, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Wolbromska 17

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sekretariatu

  • Nadzór nad funkcjonowaniem biura

  • Zaopatrzenie firmy w artykuły papiernicze i spożywcze

  • Dbanie o sprzęt biurowy

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Nadzór nad obiegiem informacji i dokumentów w firmie

  • Przygotowywanie i sprawdzanie dokumentacji

  • Współpraca z księgowością i kadrami

  • Współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi

  • Organizacja spotkań służbowych w siedzibie firmy, obsługa gości Zarządu

  • Wsparcie Zarządu w bieżących pracach administracyjnych

  • Wydawanie pracownikom ubrań roboczych

  • Dbałość o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Umiejętność organizacyjna

  • Umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji

  • Sumienność, skrupulatność, oraz dbałość o szczegóły

  • Pomysłowość, inicjatywa w działaniu, umiejętność reagowania na bieżące potrzeby

  • Pracy w zmiennym, dynamicznym środowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Word, Excel

  • Wysoka kultura osobista i zdolność interpersonalna

  • Prawo Jazdy kat. B

  • Znajomość języka obcego (angielski – poziom A2, B1) – mile widziane

To oferujemy

  • Umowę o pracę w rodzinnej, szybko rozwijającej się firmie

  • Dobry system wdrożenia do obowiązków

  • Przyjazną atmosferę pracy w kameralnym zespole

  • Dużą dozę samodzielności w działaniu

  • Szansę wpływu na kształt organizacji

  • Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Praca w centrum miasta (zapewniamy miejsca parkingowe)

ARS SYSTEM FM specjalizuje się w usługach związanych z obsługą techniczną obiektów użyteczności publicznej. Kompleksowość i profesjonalizm to najważniejsze cechy, które charakteryzują naszą współpracę z klientami.

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Przewiń do profilu firmy