Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracyjno-kosztowych

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. – firma zajmująca się spedycją międzynarodową lotniczą, morską, lądową, kolejową, magazynowaniem i dystrybucją towarów, poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

    Zadania:

    • rozliczanie faktur sprzedażowych / zakupowych
    • monitorowanie stawek logistycznych
    • współpraca z zespołem logistyki
    • zarządzanie przepływem dokumentów
    • analiza zysków / problemów operacyjnych
    • utrzymywanie kontaktu z dostawcami
    • rozliczanie delegacji służbowych
    • raportowanie miesięcznych wyników do menedżerów

    Wymagania:

    • min. roczne doświadczenie w obszarze administracji, księgowości, finansów
    • język angielski min. na poziomie komunikatywnym umożliwiającym swobodną komunikację
    • znajomość zasad księgowości
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS Office (Excel, Word, Outlook)
    • rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych zadań
    • bardzo dobra organizacji pracy
    • proaktywność oraz chęć zdobywania nowej wiedzy

    Oferujemy:

    • możliwość doskonalenia zawodowego
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • bogaty pakiet świadczeni socjalnych (prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie)

    CV w języku polskim ze zdjęciem prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ z nazwą stanowiska w tytule.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przeze mnie danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Wiem, że w każdym czasie mogę cofnąć swoją zgodę”

    Informujemy, że Administratorem danych jest Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania.