Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Administracyjno- Technicznych

Frigo Logistics Sp. z o.o.

  • Żnin

    Żnin, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Autoryzacja otrzymanych faktur oraz wprowadzanie do systemu (Qalcwise),

  • Aktualizacja danych w raportach i sprawozdaniach,

  • Wprowadzanie danych do systemów wspomagających zarządzaniem nieruchomościami, urządzeniami i infrastrukturą techniczną,

  • Wprowadzanie danych do systemu ewidencji czasu pracy,

  • Bieżący nadzór nad dokumentacją techniczną i umowami,

  • Uczestnictwo w audytach zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub jesteś w trakcie studiów,

  • Umiejętność analizy i syntezy informacji,

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem,

  • Praktyczną, bardzo dobrą znajomość obsługi programów: Outlook, Word, Excel oraz umiejętność szybkiego uczenia się obsługi nowego oprogramowania,

  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Praca w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach,

  • Roczny system premiowy,

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne dla pracowników, paczki Mikołajkowe i z okazji Dnia Dziecka dla dzieci pracowników, doładowania pieniężne dwa razy w roku na święta.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

Jesteśmy operatorem logistycznym produktów głęboko mrożonych. Posiadamy nowoczesne centra dystrybucyjne m.in. w Żninie, Radomsku, Błoniu, Czeladzi, Żdżarach i Lublinie. Od 2021 do Frigo Logistics należy również firma ARMIR świadcząca usługi transportowe i spedycyjne na terenie całego kraju.

Satysfakcja naszych Klientów oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu są dla nas najważniejsze.

Przewiń do profilu firmy