Młodszy specjalista ds. administracyjno-zaopatrzeniowych

  • Lublin, lubelskie
  • Bohdana Dobrzańskiego 3/BS002, 20-262 Lublin, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 06.08.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 05.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    CHEMNOVATIC jest profesjonalną firmą chemiczną, której produkty wykorzystywane są przez klientów na całym świecie.
    W związku z rozwojem firmy i jej asortymentu poszukujemy ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska / zakres głównych obowiązków:

    • Zapewnienie dostępności materiałów pozaprodukcyjnych i usług niezbędnych do funkcjonowania firmy,
    • Poszukiwanie nowych oraz alternatywnych dostawców na rynku lokalnym,
    • Nadzór nad dokumentacją firmową (oceny i weryfikacja dostawców, dokumentacja administracyjna oraz IT),
    • Nadzór nad kosztami stałymi obsługi administracyjnej,
    • Nadzór nad wyposażeniem oraz infrastrukturą,
    • Bieżące wsparcie techniczne użytkowników w zakresie sprzętu i oprogramowania komputerowego, w tym systemu ERP,
    • Bieżące wsparcie w realizacji zamówień produkcyjnych, prowadzeniu dokumentacji dostaw w systemie magazynowym i pracy działu.

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel, Outlook, Word,
    • znajomość budowy komputera oraz urządzeń peryferyjnych, w tym umiejętność diagnozowania usterek sprzętowych i programowych
    • Znajomość podstawowych zasad zarządzania urządzeniami sieciowymi LAN oraz WiFi
    • Doświadczenie w obsłudze systemów ERP,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych,
    • Asertywność, kreatywność i samodzielność,
    • Pracowitość i obowiązkowość,
    • Umiejętność organizacji pracy przy realizacji kilku projektów w tym samym czasie.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie,
    • Prywatny pakiet medyczny po okresie próbnym dla pracownika i możliwość dołączenia go dla członków rodziny,
    • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego po okresie próbnym,
    • Praca w młodym, ale doświadczonym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia własnych kwalifikacji,
    • Praca w godzinach 8:00 - 16:00,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Atrakcyjny system wynagradzania: stałe wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia + rozbudowany system premiowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia
    o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

    W przypadku dołączenia do CV mojego zdjęcia, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych wizerunkowych w związku z obecną i przyszłymi rekrutacjami