Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. administracyjnych

Elektrociepłownia BĘDZIN Sp. z o.o. O firmie

  • Będzin, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji działu i Zarządu zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Obsługa organów Spółki (Zarząd, Rada Nadzorcza, Zgromadzenie Wspólników),
  • Przygotowywanie materiałów na posiedzenia organów Spółki,
  • Przygotowywanie wewnętrznych aktów normatywnych,
  • Prowadzenie korespondencji, redagowanie pism,
  • Prowadzenie spraw związanych ze stanem prawnym nieruchomości,
  • Prowadzenie prac związanych ze służebnością gruntową,
  • Realizacja obowiązków Spółki, wynikających z KRS, współpraca z notariuszem,
  • Zastępstwo w sekretariacie Zarządu,
  • Prowadzenie kancelarii Spółki za pomocą systemu e-dokumenty, jako operator uzupełniający.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, administracja, zarządzanie,
  • Znajomość Kodeksu Spółek Handlowych oraz Kodeksu Cywilnego oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
  • Doświadczenie zawodowe: minimum 3-letnie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność swobodnego wyrażania się w mowie i piśmie,
  • Umiejętność planowania i organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office,
  • Samodzielność, dokładność, terminowość oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów.

Wymagane dokumenty:

  • CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej - opatrzone własnoręcznym podpisem,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Termin przyjmowania aplikacji do 26.10.2020 r.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy