Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. administracyjnych

Nitro-Chem S.A. Zakłady Chemiczne

  • Theodora Wulffa 18, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Theodora Wulffa 18

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej Zarządu Spółki

  • prowadzenie rejestru umów zewnętrznych Spółki

  • prowadzenie ewidencji zewnętrznych kontroli, w tym gromadzenie dokumentacji pokontrolnej

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • realizacja zadań zleconych przez Zarząd

  • obsługa dokumentów w obiegu elektronicznym

  • bieżąca współpraca ze wszystkimi działami w Spółce

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, zarządzanie, ekonomia lub prawo)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień z zakresu obsługi administracyjnej, dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień obsługi biura Zarządu Spółki

  • umiejętność przygotowywania pism o charakterze administracyjnym

  • praktyczna umiejętność posługiwania się pakietami MS Office, w szczególności arkusza Excel, Word, Outlook

  • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole pod presją czasu

  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, operatywność, komunikatywność, odpowiedzialność, wiarygodność, dokładność i wysoka kultura osobista

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym będzie mile widziana

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • atrakcyjny system wynagrodzenia

  • profesjonalne szkolenia

  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole

  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ, w temacie maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Termin składania dokumentów: 03.06.2022 rok

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.