Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych

EURO STYL Spółka Akcyjna

  • Leszczynowa 6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Leszczynowa 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • zarządzanie fakturami i pozostałymi dokumentami w elektronicznym systemie obiegu dokumentów

  • obsługa centrali telefonicznej

  • koordynacja przepływu informacji i dokumentów wewnątrz organizacji

  • obsługa spotkań wewnętrznych

  • koordynacja zamówień artykułów biurowych, higienicznych i spożywczych

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy w kontaktach z klientami i kontrahentami

Nasze wymagania

  • 1-2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • preferowane wykształcenie wyższe

  • praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office)

  • dokładność, punktualność, bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B – mile widziane

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z grupy kapitałowej będącej największym deweloperem mieszkaniowym w Polsce

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dofinansowaną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

  • przyjazną atmosferę pracy

O nas

EURO STYL S.A. (Grupa Kapitałowa Dom Development) prowadzi działalność deweloperską od 2007r. Dzięki dużemu kapitałowi Spółka w krótkim czasie osiągnęła pozycję jednego z liderów na trójmiejskim rynku mieszkaniowym.

Od początku działalności Euro Styl sprzedał ponad 8 000 lokali. Spółka specjalizuje się w budownictwie wielorodzinnym, zarówno popularnym, jak i o podwyższonym standardzie.

Więcej informacji o firmie można znaleźć na www.eurostyl.com.pl