Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. administracyjnych

FIRMA HANDLOWA MAX-FLIZ KURLETO SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie oraz rejestrowanie niezbędnej dokumentacji,
  • korespondencja e-mailowa z klientami,
  • kontakt z kontrahentami w kwestiach administracyjnych,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • przyjmowanie, koordynowanie i kontrola dokumentów,
  • odpowiedzialność za wysyłanie dokumentów,
  • realizacja innych powierzonych spraw biurowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, lub chęć poznania nowego środowiska pracy i wdrożenia się,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań, terminowość,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • znajomość pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • wynagrodzenie stałe, wypłacane w oparciu o umowę o pracę,
  • rozwój w dynamicznie rosnącej firmie, która od 30 lat należy do rozpoznawanych sklepów z designerskimi przedmiotami wyposażenia wnętrz,
  • rzetelnego i elastycznego pracodawcę - „partnera”, z którym zawsze łatwo możesz dojść do porozumienia.

FIRMA HANDLOWA MAX-FLIZ KURLETO SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni.

Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design.

Jeżeli Twoim powołaniem jest praca z klientem, potrafisz dobrze odczytać jego potrzeby i zaoferować właściwe rozwiązania, to z przyjemnością włączymy Cię do naszego zespołu.

Młodszy specjalista ds. administracyjnych, Kraków