Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych

Grupa Deweloperska MEGAPOLIS

Tadeusza Szafrana 5

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej w tym korespondencji masowej z klientem

  • Koordynacja obiegu dokumentów pomiędzy oddziałami i placówkami współpracującymi (kancelarie prawne i notarialne, banki etc.)

  • Skanowanie, ewidencjonowanie oraz archiwizacja dokumentacji Działu Handlowego i Działu Obsługi Serwisowej

  • Zapewnienie właściwego przepływu dokumentów pomiędzy Megapolis, a zarządcami poszczególnych inwestycji

  • Nadzór nad magazynem produktowym w systemie

  • Nadzór nad ewidencją umów w systemie

  • Przygotowanie i prowadzenie cyklicznych oraz celowych raportów odbiorowych i technicznych

  • Nadzór nad rozliczeniami z zarządcami poszczególnych inwestycji

  • Nadzór nad aktualnością oferty na stronach www inwestycji

  • Realizacja zamówień biurowych i spożywczo-przemysłowych

  • Inne zadania bieżące zlecane przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunki administracyjne, ekonomiczne)

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów

  • Dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie programu Excel i Word)

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się i rozwiązywania problemów

  • Samodzielność i efektywność w działaniu

  • Otwartości na nowe rozwiązania

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w jednej z czołowych firm deweloperskich sektora budownictwa mieszkaniowego

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, wsparcie ze strony współpracowników

  • Dofinansowany pakiet benefitów (opieka medyczna LuxMed, karty Benefit MultiSport i inne)

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Zniżki na produkty i usługi oferowane w ramach Holding1

  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Grupa Deweloperska MEGAPOLIS prowadzi działalność w zakresie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. W każdej inwestycji wykorzystywane są nowe technologie proekologiczne i energooszczędne. Stanowimy część Holdingu 1, w skład którego wchodzą spółki będące liderami w swoich branżach na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy