Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. administracyjnych

  • Pruszków, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sukces zależy od pracy zespołowej!

    STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

    Zostań częścią naszego zespołu!

    Do siedziby Centrali Spółki w Pruszkowie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

    Młodszy specjalista ds. administracyjnych – ½ etatu (m/k)
    Nr ref.: PL-2018-025225

    Zadania:

    • wsparcie przy sprawnej organizacji pracy biura
    • przygotowywanie i kompletowanie dokumentów
    • zapewnienie właściwego obiegu dokumentacji oraz poczty przychodzącej i wychodzącej
    • archiwizowanie dokumentów
    • bieżące wsparcie pracy Asystentki Dyrekcji

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub w trakcie studiów
    • bardzo dobra obsługa arkusza kalkulacyjnego Excel, MS Word, Power Point
    • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
    • sumienność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę
    • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

    STRABAG Sp. z o. o.

    Marzena Więckowska

    Ul. Parzniewska 10

    05-800 Pruszków/Polska

    Tel: +48 22 451 37 25

    www.strabag.pl