Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. administracyjnych

NDI Development

Powstańców Warszawy 19

Dolny Sopot

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie efektywnej obsługi biura

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i wspomaganie kierownictwa w pracach administracyjnych

  • Rejestracja i przechowywanie dokumentacji

  • Bieżąca współpraca z dostawcami usług zewnętrznych (dotyczy m.in. art. biurowych, spożywczych, usług kurierskich itp.)

  • Przygotowywanie zestawień oraz raportów

  • Organizacja oraz obsługa spotkań i zebrań odbywających się w biurze

  • Terminowa realizacja zadań przy zachowaniu standardów firmy oraz wysokiego poziomu jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel) na poziomie dobrym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Elastyczność oraz zaangażowanie w realizowane zadania

  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracach administracyjnych

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, Pracownicze Plany Kapitałowe

  • Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Realizacja ciekawych projektów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań

  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

Jesteśmy firmą deweloperską, należącą do Grupy Kapitałowej NDI. Szczególną uwagę zwracamy na wysoką jakość realizowanych inwestycji. Dbamy o to, aby nasze projekty pozytywnie wpływały na rozwój otoczenia.

Spółki Grupy NDI realizują inwestycje na terenie całego kraju. W ich dorobku znajduje się wiele prestiżowych realizacji, m. in. hotele sieci Sheraton w Krakowie, Poznaniu i Sopocie, centra biurowe w Sopocie, Katowicach, Warszawie a także kompleksy mieszkaniowe – m.in. osiedle River Park w Poznaniu, Osiedle Kapriola w Warszawie, Tre Mare Residece oraz Chlebova w Gdańsku. Ważne miejsce wśród zrealizowanych inwestycji zajmują również obiekty użyteczności publicznej, takie jak Teatr Szekspirowski w Gdańsku, Centrum Handlowo-Usługowe w Sopocie, Hipodrom w Sopocie czy nowa część przylotowa terminala T2 gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy.

Grupa NDI posiada ponadto bogate doświadczenie w obszarze obiektów infrastrukturalnych – realizacja 152 km Autostrady A1 i modernizacja odcinków linii kolejowych oraz tramwajowych w różnych częściach Polski. W zakresie infrastruktury ważne miejsce wśród realizowanych inwestycji zajmuje także duży projekt hydrotechniczny: realizacja Terminala Kontenerowego DCT 2 w Porcie Północnym w Gdańsku.

Przewiń do profilu firmy