Młodszy specjalista ds. administracyjnych w Zespole Ochrony Danych Osobowych

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Wielicka 28/b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28/b

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie zespołu w sprawach administracyjnych

  • Prowadzenie notatek z wybranych spotkań

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji

  • Wsparcie w zakresie administracji portalu e-learningowego (moodle)

  • Redagowanie raportów

  • Redagowanie i archiwizacja pism

  • Przygotowanie raportów dla przełożonych

  • Odbieranie poczty przychodzącej oraz wysyłka listów

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, w szczególności Excel, PowerPoint

  • Umiejętność analizy danych, tworzenia raportów oraz przygotowywania prezentacji

  • Umiejętności interpersonalne: skuteczna komunikacja i efektywna praca w zespole

  • Umiejętności organizacyjne: dokładność, systematyczność

  • i samodzielność w działaniu

  • Motywacja i chęć dalszego rozwoju

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomość przepisów z zakresu ochrony danych osobowych (RODO)

To oferujemy

  • Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawe projekty w ambitnym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Dofinansowaną opiekę medyczną

  • Pakiet Multisport